JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Možnosti platby zboží a jeho doručení jsou součástí Všeobecných obchodních podmínek.

Cenové a platební podmínky

...

5. Způsob platby:

- platba předem bankovním převodem na účet prodávajícího číslo 2900114643/2010 (CZK),
- na dobírku v případě, že kupující poskytne před odesláním zálohu ve výši min. 20% ceny objednaného zboží, cena objednaného zboží se v tomto případě dále navyšuje o poštovné nebo náklady na dopravu zboží kurýrní službou do místa určení (platba dobírkou je možná pouze v ČR),
- v hotovosti při osobním odběru, o a to nejpozději při přejímce zboží na základě vystavené faktury po předchozí individuální dohodě mezi kupujícím a prodávajícím o termínu a místu osobního odběru.

Dodací a expediční podmínky

1. Způsob doručení:

- doprava prostřednictvím České pošty nebo jiné kurýrní služby (cena 100 Kč),
- u objednávek s hodnotou vyšší než 3500 Kč doprava v ČR zdarma, neplatí pro zásilky do zahraničí,
- dopravné na Slovensko 300 Kč,
- výše uvedené ceny dopravného neplatí pro zásilky s hmotností vyšší než 15 kg (např. bronzové sochy) - kdy je účtováno dopravné dle ceníku zvoleného dopravce, po dohodě s kupujícím
- osobní odběr v sídle prodávajícího, místě depozitu nebo jiném předem dohodnutém místě. Termín osobního odběru je nutné s prodávajícím předem dohodnout, aby objednané zboží bylo pro kupujícího v dohodnutý termín k odběru připraveno.

2. Dodací termín:
- do 10 pracovních dnů od závazného objednání kupujícím?- v případě, že se dodací termín z objektivních důvodů protáhne, zavazuje se prodávající o této skutečnosti neprodleně informovat kupujícího a to buď telefonicky nebo elektronickou poštou.

Autoři